بانک اطلاعاتی ارتودنتیست های ایران
  ورود ارتودنتیست عضویت ارتودنتیست در پرتال صفحه نخست پرتال  
بانک اطلاعاتی ارتودنتیست های ایران
نقشه سایت   تماس با ما   جستجو در سایت   پیوند ها   فروشگاه   اخبار   گردهمایی ها   درباره پرتال   صفحه اصلی
    اعتراض شدید گروه ارتودنسی دانشگاه تهران به ادعای یک دندانپزشک  

 

 

چند هفته پس از انتشار مقاله‌ای در هفته نامه سلامت، مدیر گروه بخش ارتودنسی دانشکده دندان‌پزشکی تهران ادعای عضویت نویسنده مقاله در گروه ارتودنسی دانشگاه تهران را نفی کرد.

در شماره سیصد و سه هفته‌نامه سلامت در صفحه هفده مقاله‌ای با عنوان ده سوالی که درباره ارتودنسی می‌پرسند، از دکتر سیامک جهان‌آرا به چاپ رسیده بود. این مقاله به بررسی سوالات معمول مردم عامه از درمان ارتودنسی و پاسخ مختصر به هر یک از سوالات پرداخته بود. اما چیزی که در مورد این مقاله حساسیت برانگیز شد، عنوانی بود که ذیل نام دکتر سیامک جهان‌آرا در نشریه به چاپ رسیده بود: «عضو هیات علمی دانشگاهی تهران


دکتر جواد چلیپا مدیر گروه آموزشی ارتودنسی دانشکده دندان‌پزشکی تهران در نامه‌ای که برای ایردن، پایگاه دندان‌پزشکی ایرانیان، ارسال کرده است ضمن رد عضویت این همکار دندان‌پزشک در گروه ارتودنسی دانشگاه تهران، تاکید کرده‌اند که ایشان «فاقد مدرک تخصصی ارتودنسی مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و حتی به عنوان ارتودنتیست در کشور شناخته نشده است.»

متن کامل نامه مدیر گروه ارتودنسی دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه تهران را در زیر بخوانید:


مدیر محترم ایردن
با سلام، احتراماً نظر به این که شخصی به نام دکتر سیامک جهان‌آرا با عنوان جعلی عضو هیأت  علمی دانشگاهی علوم پزشکی تهران اقدام به برگزاری کلاس آموزش ارتودنسی نموده است، بدین وسیله جهت روشن شدن اذهان عمومی و بالاخص کلیه همکاران، به اطلاع می رساند نامبرده فاقد مدرک تخصصی ارتودنسی مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و حتی به عنوان ارتودنتیست در کشور شناخته نشده است و به طریق اولی صاحب صلاحیت برای برگزاری دوره آموزشی نبوده و نمی باشد. ضمناً این شخص هیچ گونه ارتباط آموزشی، اداری، و ... با دانشگاه علوم پزشکی تهران نداشته و نحوه استفاده از این عنوان جهت انحراف اذهان عمومی و سوء استفاده تنظیم گردیده است. مراتب به مسؤولین محترم دانشگاه جهت پی‌گیری و برخورد قانونی انتقال داده شده است.

با تشکر
دکتر جواد چلیپا
مدیر گروه آموزشی ارتودنسی دانشکده دندان‌پزشکی تهران

ortho_tehran_un.jpg

 

    نظر شما در خصوص این مطلب  
نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
نظر *
  کد امنیتی
 
  نقشه سایت   تماس با ما   جستجو در سایت   پیوند ها   فروشگاه   اخبار   گردهمایی ها   درباره پرتال   صفحه اصلی  
مدیران سایت : دکتر مسعود داودیان و دکتر امین شیروانی